Paví vrch

MěstoPraha
KrajPraha
Začátek trasytramvajová zastávka MHD Laurová
Konec trasytramvajová zastávka MHD Laurová
Vzdálenost2.2 km
Povrch trasyasfalt, lesní cesta a pěšina
Vhodné proNW, běh, senioři
Zajímavosti na trase

 

Říhova vila
Vyhlídkové místo Paví vrch
Duby letní na Pavím vrchu
HřištěDětské hřiště nad Santoškou
RestauraceRestaurace u Savté Anny Restaurace U Prince Miroslava
Obtížnost3
Data z Garminumuž, 36let, 92kg
Čas0:27:23
Průměrná rychlost4.8 km/h
Průměrné tempo12:23 min/km min/km
Spálené kCal206 kCal
Průměrná tepová frekvence107 T/min
Maximální tepová frekvence131 T/min
Stoupání73 m
Klesání72 m
Nutriční komentářTato kratší trasa, která nám dohromady zabere přibližně půl hodiny cesty nevyžaduju přípravu téměř žádných potravin. Je vhodné mít u sebe láhev s pitnou vodou, minerálkou, či se zředěnou šťávou. Lidé s diabetem mellitu nezapomenou potraviny na řešení možného výskytu hypoglykémií - hroznový cukr, ovocné pitíčko, ovocná müsli tyčinka.
Komentář lékařeKrátká nenáročná trasa, kterou zvládne i fyzicky méně zdatný jedinec. Jelikož část trasy vede i i po asfaltu, doporučil bych pohodlnou sportovní obuv, která zmírní případné otřesy poškozují kloubní chrupavky. Na pozoru by měli být jen starší lidé, kteří v letních parných dnech nedodržují stanovený pitný režim a mohlo by dojít ke kolapsovým stavům z dehydratace.
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Trasa začíná na tramvajové zastávce Laurová a provede nás po části Malvazinek a Pavím vrchu. Od tramvajové zastávky se vydáme ulicí K Vodojemu a po 215m odbočíme vlevo ulicí Nad Laurovou, abychom se po 200m vrátili zpět na ulici K Vodojemu a dali se doprava a poté po krátkých schodem na ulici Na Pláni, po které se dáme doprava a dojdeme až na křižovatku, kde se dáme ostře doprava ulicí Nad Santoškou a půjdeme stále po vrstevnici kolem vyhlídky na Pavím vrchu a dále lesní cestou Paví vrch obkroužíme a po krátkých schodech se vrátíme na ulici Na Pláni. Tou se dáme doleva a po cca 150m se dostaneme na schody dolů do ulice K Vodojemu, kterou se vrátíme zpět na tramvajovou zastávku Laurová.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This