Krč-Braník

MěstoPraha
KrajPraha
Začátek trasyMHD U Labutě
Konec trasytramvaj, bus MHD Přístaviště
Vzdálenost4.3 km
Povrch trasyasfalt, zpevněná štěrková cesta, zámková dlažba
Vhodné proNW, běh, kočárky, senioři, hendikepovaní
Zajímavosti na trase
Krčský zámeček
paintball
Hřištědětská hřiště po trase
RestauraceChateau St.Havel Mc Donald´s Restaurace ABC
Obtížnost2
Data z Garminumuž, 36 let, 92kg
Čas0:43:02
Průměrná rychlost6.2 km/h
Průměrné tempo9:37 min/km
Spálené kCal379 kCal
Průměrná tepová frekvence104 T/min
Maximální tepová frekvence115 T/min
Stoupání28 m
Klesání53 m
Nutriční komentářTato trasa je nenáročná jak terénem, tak časem na ní stráveném. Proto bude stačit, když si na cestu vezmete půllitrovou láhev s neperlivou vodou. Diabetici by neměli zapomenout na prostředky pro zvládnutí případné hypoglykémie (hroznový cukr, sladké pití). Na procházku nevyrážejte s prázdným žaludkem a nezpomalujte při průchodu kolem provozovny Mc Donald´s. Jestliže se necháte zlákat vůní smažených hranolků a rozhodnete se koupit si něco k jídlu, počítejte s příjmem energie výrazně převyšujícím energii vydanou chůzí po této trase.
Komentář lékařeIdeální rovinatá trasa na střední vzdálenost vhodná i na víkendové procházky. Začátečníkům bych doporučil během trasy spíše mírnější tempo. Sportovci, kteří již pravidelně chodí na vycházky, můžou klidně zvolit i rychlejší tempo, dle tolerance jejich fyzické zátěže. Nezapomeňte dodržovat pitný režim, zabráníte tím případným kolapsovým stavům z důvodu dehydratace.
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Tato nepříliš náročná trasa vede celou dobu po značené cyklostezce A22. začíná na autobusové zastávce U Labutě a podél krčského zámečku, poklačuje směrem na Braník. Mine hřiště na paintball, baseball, fotbalová hřiště a poté co cyklostezka uhne doleva, pokračuje dále rovně až k zastávkám Přístaviště.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This