Kamýk

MěstoPraha 4
KrajPraha
Začátek trasyLhotecký les (bus)
Konec trasyLhotecký les (bus)
Vzdálenost4.2 km
Povrch trasyasfalt, lesní cesta, polní cesta
Vhodné proNW, běh
Zajímavosti na trase

Zookoutek Kamýk, Retenční nádrž Borový, Přírodní památka V Hrobech, Psí louka

HřištěDětské hřiště Kamýk, Dětské hřiště u hájovny, Neleníme v zeleni, Dětské hřiště K Lesu, Psí hřiště, Sportovní areál Angel
RestauracePekárna Despek
Obtížnost4
Data z Garminužena, 23 let, 56 kg
Čas0:42:31
Průměrná rychlost5.9 km/h
Průměrné tempo10:07 min/km
Spálené kCal215 kCal
Průměrná tepová frekvence100 T/min
Maximální tepová frekvence115 T/min
Stoupání55 m
Klesání55 m
Nutriční komentářPřestože má trasa v jedné části lehké stoupání, ani pomalejším tempem nezabere víc než hodinu, bohatě tedy stačí mít sebou jen dostatek tekutin v podobě vody, minerálky, zředěného džusu či ovocného čaje. Po dokončení trasy je možné si dát malou svačinu například v podobě ovoce či müsli tyčinky. U diabetiků je vhodné přibalit hroznový cukr, aby mohli zvrátit případnou hypoglykémii.
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Trasa začíná na autobusové zastávce Lhotecký les, odkud se vydáme ulicí U Kamýku směrem ke Kamýckému lesu. Těsně u lesa odbočíme vlevo do ulice Soukupova a na první křižovatce vpravo směrem k ulici Cihlářova, kde znovu odbočíme vpravo a pokračujeme po obvodu lesa. U ulice Šatrova odbočíme vpravo a vydáme se po lesní cestě hlouběji do lesa směrem k zookoutku a dětskému hřišti. U nich zahneme doleva a jdeme rovně, dokud nenarazíme na asfaltovou cestu u vodní plochy, kde opět odbočíme vlevo. V ulici K Lesu odbočíme vpravo na cyklostezku, která nás zavede na úzkou polní cestičku stoupající skrz přírodní památku v Hrobech. Polní cestou pokračujeme kolem retenční nádrže Borový až k asfaltové cestě, kde zahneme doleva a po pár stech metrech opět doprava. Po obvodu lesa pokračujeme až k ZŠ Anděl, kde zahneme doprava a po okraji lesa pokračujeme zpět k ulici U Kamýku, kde zahneme doleva a stejnou ulicí se vrátíme zpět k zastávce Lhotecký les.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This