Z Libně na Staroměstskou

MěstoPraha
KrajPraha
Začátek trasytram Divadlo pod Palmovkou
Konec trasyMHD Staroměstská
Vzdálenost5.7 km
Povrch trasyasfalt, štěrková cesta, kostky
Vhodné proNW, běh, kočárky, senioři, hendikepovaní
Zajímavosti na trase
Libeňský zámeček
Löwitův mlýn
nábřeží Vltavy
Hřištědětské hřiště podél stezky, beachvolleybalové hřiště v Karlíně
Restauracene
Obtížnost3
Data z Garminumuž, 36let, 92kg
Čas0:54:54
Průměrná rychlost6.1 km/h
Průměrné tempo9.49 min/km
Spálené kCal471 kCal
Průměrná tepová frekvence105 T/min
Maximální tepová frekvence117 T/min
Stoupání50 m
Klesání44 m
Nutriční komentářNa tuto vzdálenost si doma připravíme lehčí svačinu ve formě nakrájeného ovoce (banán, jablko, meloun) a zeleniny (okurka, rajče, paprika) – praktické je svačinu uložit do uzavíratelné plastové misky. Dále na každý výlet je zapotřebí dostatek tekutin a to nejlépe v podobě pitné vody, vody se šťávou, nebo minerálky. Pokud na procházku vyrážíme s diagnózou diabetes mellitus nezapomínáme na potraviny k řešení možných hypoglykémií – ovocné pitíčko, tekutý cukr, ovocná můsli tyčinka,…
Komentář lékařeRovinatá trasa, neměla by dělat problém ani pacientům s ischémickou chorobou srdeční. Terén této trasy je nenáročný. Ačkoliv délka trasy se Vám může zdát dlouhá, věřte, že ji zvládnete za chvilku. Jelikož část terénu vede po štěrkovité trase, kde je chvílemi zhoršené ovzduší, větší zřetel by si měli dát pacienti s nemoci dýchacích cest (astmatici a pacienti s chronickou obstrukční plicní nemocí)
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Trasa začíná v Libni u zastávky Divadlo pod Palmovkou odkud pokračuje kolem Libeňského zámečku a poté odbočí doleva přes most přes slepé rameno Vltavy a pokračuje dále po cyklostezce A2 přes Karlín, kolem Štvanice a po nábřaží až na náměstí Jana Palacha a MHD Staroměstká.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This