Výstaviště-Nádraží Holešovice via Troja

MěstoPraha
KrajPraha
Začátek trasytram Výstaviště Holešovice
Konec trasymetro Nádraží Holešovice
Vzdálenost5.7 km
Povrch trasypřevážně asfalt
Vhodné proNW, běh, kočárky, senioři, hendikepovaní
Zajímavosti na trase
Výstaviště
Planetárium
Domek u Rudolfovy štoly
Trojský kůň
Vyhlídka po starém Trojském mostě
Hřištědětská hřiště ve Stromovce a v Troji ve Vodácké ulici
RestauraceRestaurace Šlechtovka, Občerstvení u slalomového kanálu Troja
Obtížnost3
Data z Garminumuž, 92kg, 36 let
Čas0:51:27
Průměrná rychlost6.1 km/h
Průměrné tempo9,51 min/km
Spálené kCal423 kCal
Průměrná tepová frekvence109 T/min
Maximální tepová frekvence127 T/min
Stoupání6 m
Klesání10 m
Nutriční komentář"Pokud jste diabetik je vhodné mít s sebou na tuto trasu kus ovoce – jablko, banán, mandarinka, či kousek pečiva. Nezapomeňte také na potraviny proti možné hypoglykémii – ovocné pitíčko, hroznový cukr, ovocná müsli tyčinka,.. Tato trasa nevyžaduje větších svačin na přípravu, pokud bude třeba vystačí jablko, nebo banán. Pitný režim dodržujeme průběžně během celé procházky nejlépe pomocí hypotonického nápoje (pitná voda, voda se šťávou, neperlivá slabě mineralizovaná minerální voda - Dobrá voda, Magnézia,..)"
Komentář lékařeTato vyhlídková trasa je vhodná pro všechny generace. Jedná se o rovinatou nenáročnou trasu, vřele bych ji doporučil si projít za slunného počasí. Obezřetní by snad jen měli být jen pacienti s alergiemi na jaře při kvetení různých dřevin, které se po během cesty vyskytují. Doporučuji pravidelný přísun tekutin, abychom předešli kolapsovým stavův v důsledku dehydratace.
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Trasa začíná u tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice a pokračuje kolem areálu výstaviště kolem Planetária do Stromovky. po cyklostezce A310. Po zhruba 500 metrech odbočí doleva a po široké cestě obkrouží část Stromovky a po napojení na cyklostezku A160 se vrátí na cyklostezku A310 po které pokračuje přes Vltavu až do Troji (místo Trojské lávky je nyní třeba využít přívoz, který spojuje břeh Císařského ostrova a Tróji). Po překonání Vltavy v Troji se napojí na Vltavskou cyklostezku a kolem vodáckého kanálu v Troji pokračuje až k novému Trojskému mostu po kterém překoná Vltavu zpět na levý břeh. Po přejití Vltavy je možné si odskočit na vyhlídku, která vznikla po starém mostě. Dále trasa pokračuje ulicí Partyzánská, kde po podejítí železničního mostu odbočí doleva ke stanici metra Nádraží Holešovice.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This