Krematorium Motol-Hliník (Hotel Golf)

MěstoPraha
KrajPraha
Začátek trasytram Krematorium Motol
Konec trasytram Hotel Golf
Vzdálenost3.2 km
Povrch trasylesní cesta, asfalt, poslní pešina
Vhodné proNW, běh
Zajímavosti na trase
Vyhlídka na Kalvárii
PP Motolský ordovik
Hřištěne
RestauraceRestaurace 19.
Obtížnost5
Data z Garminumuž, 36let, 92 kg
Čas0:44:38
Průměrná rychlost4.4 km/h
Průměrné tempo13:30 min/km
Spálené kCal352 kCal
Průměrná tepová frekvence110 T/min
Maximální tepová frekvence149 T/min
Stoupání101 m
Klesání132 m
Nutriční komentářNa tuto trasu si připravíme lehkou svačinu, která bude obsahovat kus ovoce (banán, jablko, broskev,..), dále můžeme přidat bílý kefír a nezapomeneme na tekutiny. Vhodná je pitná voda, voda se šťávou, či minerálka. Pacienti s diabetem mellitu přibalí potraviny proti možným hypoglykémiím – hroznový cukr, ovocné pitíčko, banán, 100% džus,..
Komentář lékařeTuto trasu bych doporučil jedincům, kteří májí rádi náročnější terény. Během procházky pravidelně odpočíváme, obvzláště po stoupání. Budeme dodžovat pitný režim. Po procházce se důkladně prohlídneme, zda jsme při cestě v travnatém neudržovaném terénu nechytili klíště.
Mapy.czlink
Garminconnect.comlink

Tato trasa není náročná svojí délkou, ale spíše profilem a hlavně terénem a orientačně. Začíná na tramvajové zastávce Krematorium Motol odkud vede pár metrů podél Plzeňské ulice směrem do centra a u značky Přírodní památka uhne na lesní cestu směrem doprava do kopce. Po pár metrach vylezeme na vyhládku u Kalvárie, odkud je velmi pěkný výhled na Řepy a Motol, ale vyhlídka není nikak zabezpečena zábradlím, je třeba proto dávat velký pozor. Poté trasa pokračuje po lesní cestě směrem ke Krematoriu a dále kolem PP Motolský ordovik. Poté co se trasa dostane z lesa vede po velmi úzké polní pěšině, která může být pro někoho nepříjemná, protože zde bývá vysoká tráva a cesta je neudržovaná. Po pár desítkách metrů darazí trasa k podchodu Bucharovy ulice a hned za podchodem se dá doprava po asfaltové cestě. Po zhruba 500m trasa pokračuje opět lesní cestou, kolem golfového hřiště, kynologického hřiště až k tramvajové zastávce Hotel Golf.

Hodnocení
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This